Вратарски гафове в Каварна

„Черно море“ и „Локомотив“ (Горна Оряховица) завършиха 1:1 в мач от първенството, игран в Каварна. Двубоят ще се запомни с вратарските гафове, които доведоха до двете попадения.

Игор Джоман вкара за „железничарите“ след като стражът Пржемисъл Коварж се провали в опита си да го финтира. В началото на втората част колегата му от противниковия тим Николай Банков задържа топката в собственото си наказателно поле и „Черно море“ получи непряк свободен удар. След късо разиграване Георги Илиев центрира и Траян Траянов изравни с глава.

„Съперника ни пресира, а при опит да изнесем топката ни вкараха - каза Георги Иванов, треньорът на „Черно море“. - Направихме всичко възможно да спечелим, но малшанс ни попречи да си вкараме ситуациите. „Локо“ имаше ден повече време за почивка от нас, но това не е фактор, само го отбелязвам“.