Меси се размина със счупен нос

Лионел Меси, звездата на „Барселона“, няма счупване на носа, сочат първите прегледи направени от лекарския щаб на каталунците на след мача с „Манчестър Юнайтед“ (0:1). Аржентинецът пострада след удар в лицето от страна на Крис Смолинг през първото полувреме на четвъртфинала от Шампионската лига. От носа на играча шурна кръв, която медиците спряха след няколко минути. Първите прогнози са, че нападателят има леко прекъсване на носната преграда, но тази травма няма да го извади от реванша.

На техничарят предстоят нови прегледи, а след това най-вероятно Меси ще бъде оставен да почива. Участието му в гостуването на „Уеска“ в Ла Лига през уикенда е под въпрос.

Любопитното е, че именно Смолинг каза дни преди мача с „Барселона“, че знае къде е слабото място на Меси...