ПСЖ пак срази "Лудогорец" при младежите - 4:1

"Лудогорец" отново загуби от "Пари Сен Жермен" в младежката Шампионска лига. Домакините спечелиха с 4:1, което бе далеч от 8:1 от София.

Иконе откри резултата за ПСЖ в 32-ата минута, а още в ответната атака Преслав Петров изравни. Играчът на французите обаче вкара за 2:1 в 62-ата. Есенде реши изхода с други 2 гола. Четвърт час преди края Томас Цвятков от българите бе изгонен.

Според статистиката на УЕФА французите имаха 13 точни удара срещу един за "орлите".

Кирил Домусчиев, собственикът на „Лудогорец“, бе на обяд с шефа на ПСЖ - милиардера шейх Насер Ал-Келаифи, който бе заедно с Патрик Клуйверт, спортен директор на клуба.

Часове преди мача домакините приканваха с мейли своите фенове да дойдат на „Парк де Пренс“ и да подкрепят тима срещу „Лудогорец“.