Силен “Левски" изпусна "Партизан"

"Левски" завърши с равенство 1:1 срещу "Партизан" втория си подготвителен лагер в Кипър. "Сините" изиграха най-силния си мач през 2017 година, но изпуснаха успеха над сръбския гранд.

Роман Прохазка откри резултата през втората част след удар от близо, а минути преди това словакът удари и греда. Джордже Йованович от „гробарите“ успя да изравни в 70-ата минута при една от малкото си ситуации пред вратата на Боян Йоргачевич.

До края на срещата "сините" диктуваха темпото на играта и държаха инициативата, но нов гол не падна. Най-близо до това бе Божидар Краев, но ефектният изстрел на офанзивния полузащитник мина над вратата на сърите.

Бившият играч на „сините“ Валери Божинов не взе участие в контролната среща, тъй като се подготвя самостоятелно в Белград. Това бе последният мач на „Левски“ на острова на Афродита, а днес тимът се завръща в България.