Фен и треньор се заливат с вода

Освен с петте гола и обрат в резултата успехът на „Лудогорец“ с 4:1 над „Ботев“ (Пловдив) ще бъде запомнен и с грозна сцена извън терена. В началото на второто полувреме фен от Разград си изпусна нервите и се опита да окъпе треньора Николай Костов, след като го заля с вода. Гърбът на наставника подгизна. Костов не остана длъжен и отвърна със същото. Стюардите и полицията се намесиха и не позволиха да се стигне до бой.

На терена не бе по-малко интересно. Стенио изведе „Ботев“ във 2-рата минута, но това само ядоса „Лудогорец“. До почивката Марселиньо, Сисиньо и Клаудиу Кешеру от дузпа вкараха за обрата. През втората част Жуниор Кишада оформи крайното 4:1 за шампионите.

В същото време „Селтик“ е доволен, че жребият за плейофния кръг в Шампионската лига размина гранда с "Лудогорец“. От клуба дипломатично обявиха, че израелският „Апоел" (Беер Шева) е труден, но е добре, че няма да се изправят срещу българския шампион.