Шеста поредна победа за Стойчо Младенов

„Кайсар“ е най-големият хит на сезона в Казахстан. Воденият от Стойчо Младенов отбор спечели шеста поредна победа – 2:1 като гост на „Окжепещ“. „Вълците“ от Кизилорда са в серия от 11 мача без поражения. А девет от тях са победи – за купата и първенството.

Арменската звезда Тигран Барсегян откри резултата за „Кайсар“ още в 10-ата минута. Данило изравни малко преди края на първото полувреме. Победното попадение беше на Джон четвърт час преди края.

„Кайсар“ е на второ място в класирането след шампиона „Астана“. „Вълците“ изостават с пет точки, но имат и мач по-малко. Следващият мач на „Кайсар“ е срещу Тобол – първи полуфинал за купата на Казахстан. В този турнир Младенов пускаше основно резервни футболисти досега.