Владимир Кличко „изхвърли“ Кубрат Пулев от играта за поясите в тежка категория. Бившият световен шампион, който е единственият досега побеждавал българина, коментира предстоящия бой между „краля“ на Световния боксов съвет (WBC) Дионтей Уайлдър и Тайсън Фюри, както и възможността за обединение на титлите.
„Бил съм се с Фюри и съм правил спаринги с Уайлдър – заяви украинецът. - Смятам, че Фюри или ще спечели по точки, или ще бъде нокаутиран. Зависи в какво психическо състояние е. Помните, че не успя да ми даде реванш, защото взимаше кокаин. Иначе е много нестандартен заради размерите си и бързината. Желая му победа, но не знам дали ще се получи.“
Кличко изобщо не спомена Кобрата, който е следващият съперник на Антъни Джошуа, шампионът в останалите четири версии.
„Джошуа е превъзходен спортист, олимпийски шампион, невероятен посланик на спорта – продължава легендата. - Никой не е перфектен, но той има потенциал да стане. Бих искал да го видя като абсолютен шампион.“
Междувременно Ивайло Гоцев, мениджър на Пулев, обяви, че щабът на българина ще организира пътуване за фенове до Лондон за боя през юни. Агентът очаква поне 20 000 наши сънародници да гледат срещата от трибуните на стадиона на „Тотнъм“.