Ботев Пд и Хебър с нулево равенство преди старта на шампионата

Ботев (Пловдив) и Хебър завършиха 0:0 в последната контрола и на двата тима преди старта на пролетния дял от шампионата. Акере стреля в ръцете на стража на гостите от Пазарджик Дебърлиев в първата опасна атака за Ботев Пд.  В 31-ата минута Уме също стреля, но вратарят на Хебър спаси. През второто полувреме нямаше опасни голови положения.

Ботев: 32. Матвей Игонен, 10. Ивелин Попов, 15. Джеймс Ето, 16. Самюел Акере, 19. Антоан Конте, 20. Антонио Перера, 28. Янис Карабельов, 31. Емануел Уме, 38. Константинос Балоянис, 79. Атанас Чернев, 93. Георги Николов;

Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 9. Николас Пенев, 10. Ангел Бастунов, 13. Архан Исуф, 14. Олексий Збун, 24. Лазар Марин, 27. Роберт Мазан, 33. Стефан Цонков, 44. Божидар Пенчев, 84. Стилиян Тисовски, 99. Георги Каракашев.