Войната на “Дълбоката държава” срещу Доналд Тръмп започва

Тръмп направи същата грешка, която Джон Фицджералд Кенеди

Алтернативите на „Дълбоката държава“ са ограничени

Във видео, публикувано в X два дни след изборите, Тръмп описа подробно плана си за разрушаването на „Дълбоката държава“. В това триминутно видео Тръмп обясни как ще предприеме поредица от мерки за „разбиването на Дълбоката държава“.
В това видео Тръмп направи същата грешка, която JFK (Джон Фицджералд Кенеди - б. ред.) направи, когато JFK каза, че ще разбие ЦРУ на хиляди парчета след фиаското в Залива на прасетата. Обявявайки предварително намерението си, JFK сам подписа смъртната си присъда. Сега Тръмп обяви война на „Дълбоката държава“ като новоизбран президент.

Тъй като той говори преди да е встъпил в длъжност, която му дава властта да действа, Тръмп предупреди „Дълбоката държава“, че той представлява екзистенциална заплаха за нейното оцеляване. Изводът е, че „Дълбоката държава“ не може да си позволи Тръмп да стане президент на 20 януари 2025 г.

Тръмп уведоми „Дълбоката държава“, че първата му задача е да разследва и да я преследва в три области:
1. Двата опита за покушението срещу живота му, с неоспоримото обвинение, че някои от Тайните служби и Министерството на вътрешната сигурност са показали престъпна небрежност, и да принуди тези лица да сътрудничат на специалния прокурор;
2. Въоръжаването на Министерството на правосъдието, ФБР и някои разузнавателни агенции срещу кампаниите на президента Тръмп от 2016 г. и 2024 г. и лично срещу Тръмп, връщайки се към 2015 г., с акцент върху разкриването на истината за „измамата с тайния сговор с Русия“ и фарса с разследването на прокурора Мълър и;
3. Измамите с гласоподаватели, които откраднаха президентските избори през 2020 г., базирани на откриването на тайните криптографски алгоритми, вградени в регистрационните файлове на гласоподавателите на Държавния съвет за изборите, за да се улесни създаването, скриването и гласуването с фалшиви „гласоподаватели“, които да бъдат достъпни за използване в различни схеми за изборните измами, с особен акцент върху нередностите при гласуването по пощата.

Освен това, една от най-големите заплахи за ЦРУ и разузнавателните агенции е непоколебимата решимост на Тръмп да разсекрети документите, които ще застрашат съществуването на много агенции. Публикуваните документи ще разкрият много от скритите конспирации на разузнавателните агенции, включително усилията да се скрие историята с лаптопа на Хънтър, за да не навреди на шанса на Байдън за победата му през 2020 г., и по-специално изявлението на повече от 50 бивши агенти на разузнаването, че лаптопът Хънтър е руска дезинформация. Изследването на злодеянията и провалите на разузнавателните агенции назад към терористичната атака в Бенгази през 2012 г. би било шоу на ужасите за десетките висши служители на разузнавателните агенции, както и за висшите служители на администрацията на Обама и Байдън.

Алтернативите на „Дълбоката държава“ са ограничени: или да си измисли схема, с която да откаже Тръмп да встъпи като президент, като се надява да елиминира Електоралната колегия в процеса, или, ако нищо друго не сработи, единствената друга алтернатива ще бъде да се използва цялата правоприлагаща и военна мощ на „Дълбоката държава“ да убие Тръмп.

На 10 ноември съдия Хуан Мърчан уважи молбата на Тръмп да отложи изслушването на 12 ноември, на което той трябваше да реши дали решението на Върховния съд от юли относно президентския имунитет изисква от него да отмени осъдителната присъда по криминалното дело на Тръмп за „мълчаливите пари“. Заповедта на съдията също отложи датата на произнасянето на присъдата на 26 ноември по делото за „мълчаливите пари“ в случая със Сторми Даниелс. Адвокатите на Тръмп твърдят, че предоставянето на пауза и за двете дати е „необходимо, за да се избегнат противоконституционните пречки пред способността на президента Тръмп да управлява“. В заповедта на съдия Мърчан не са посочени нови дати нито за решението за имунитета, нито за произнасянето на присъдата.

Като се има предвид, че съдът на окръг Ню Йорк е извън обсега на политиката на DOJ срещу наказателно преследване на делата срещу действащите президенти, юрисдикцията на Министерството на правосъдието, и на съдията Мърчан може да отхвърли делото, да го забави, докато Тръмп напусне Белия дом, или да нареди на Тръмп да се яви за своята присъда и, ако не го направи, да издаде заповед за незабавния му арест и лишаването му от свобода.

Адвокатът на Тръмп, Майк Дейвис, направи последната възможност по-малко вероятна, като открито оспори главния прокурор на Ню Йорк Летиция Джеймс по време на интервю от 7 ноември. „Предлагам ви да продължите със законните си дейстия срещу президента Тръмп“, каза Дейвис. „През втория му мандат... защото, слушай, скъпа, този път няма да се забъркваме. И ще вкараме дебелия ти задник в затвора за заговор срещу правата. Обещавам ти го. Така че, помисли дълго преди да искаш да нарушиш конституционните права на президента Тръмп или конституционните права на който и да е друг американец. Това няма да се повтори“.

Ако съдия Мърчан пренебрегне предупреждението на Дейвис, решението му да продължи с произнасянето на присъдата може да предизвика бунтовете като на Black Lives Matter, които биха съперничили или надхвърлили уличното насилие през 2020 г. Основните медии, повтарящи наративите на ЦРУ, ще експлоатират затварянето на Тръмп с безумието от новинарски истории, притискащи електорите в Електоралната колегия да не гласуват за лишения от свобода престъпник Доналд Тръмп.

Тъй като ЦРУ изнудва около 40 електори да гласуват заедно с другите електори против Тръмп, Електоралната колегия няма да може да даде достатъчно гласове, за да избере Тръмп или Камала Харис. Изборите ще бъдат хвърлени в Камарата на представителите, като процедурите там бързо ще се превърнат в цирк. С Електоралната колегия в неизвестност и Камарата на представителите в смут, основните медии ще започнат да настояват за конституционната поправка за премахване на Електоралната колегия.

Ако смятате, че е трудно да накарате две трети от Камарата и Сената да гласуват за тази поправка, помислете отново. Един паникьосан Конгрес, изправен пред страна, подпалена от бунтове като на Black Lives Matter, с улични сбивания, хаос в градовете и евентуално военно положение може да намери достатъчно членове на Републиканската партия в Камарата на представителите и в Сената, за да се съберат две трети от гласовете, необходими за изпращане на изменението до законодателните органи на САЩ за ратификация. ЦРУ, готово да изнудва електорите на Електоралната колегия, несъмнено би било готово да изнудва и членовете на Конгреса и сенаторите.

Тръмп може да предприеме стъпки, за да предотврати този най-лош сценарий да стане реалност. Първо, Тръмп може да уволни целия си юридически екип в Ню Йорк - екип, който не защити Тръмп успешно на процеса - същият екип, който нямаше правната стратегия как да блокира съдия Мърчан да продължи изслушването за присъдата. След това Тръмп трябва да наеме един или повече топ конституционни адвокати, които да подготвят възможно най-бързо спешното предложение до Върховния съд, с което да поиска присъдата да бъде отложена, докато обжалванията на Тръмп не бъдат разгледани.

Тръмп трябва да се стреми да замени всички настоящи електори в Електоралната колегия с искане да му бъде позволено да предложи новите електори на екстремна проверка. В същото време Тръмп може да поиска повторно преброяване на всички кандидати на Републиканската партия, които са загубили надпреварата си за място в Камарата на представителите с по-малко от два процента. Подозрението е, че демократите са използвали криптографските алгоритми, за да откраднат гласоподаватели, като са гласували с фалшиви „несъществуващи избиратели“.

И накрая, при никакви условия Тръмп не трябва да се появява в съдебната зала в Ню Йорк (или където и да е другаде в Ню Йорк) след 20 януари 2025 г. Решение на Тръмп да продължи да ръководи прехода от границите на Мар-а-Лаго до встъпването в длъжност в Денят би било разумно решение.

(Превод Павел Павлов)

TRUD_VERSION_AMP:1//
Публикувано от Джеръм Р. Корси, www.americanthinker.com

Този уебсайт използва "бисквитки"