"Левски" не успя да победи "Арда" в контрола

Левски и Арда завършиха 0:0 в контрола преди старта на новия сезон в Първа лига. Двата отбора продължават без загуба по време на лагерите си. Алекс Колев можеше да отбележи в шестата минута, но ударът му премина покрай вратата. Минути по-късно той пак пропусна след удар с глава. Изстрел на Фабио Лима беше спасен от Господинов. В 43-ата минута бившият футболист на Левски Борислав Цонев стреля от дистанция, но над вратата на Пламен Андреев. Асен Митков също стреля неточно в аут.

В 58-ата минута Чинонсо Офор стреля, но Димитров блокира удара му в корнер. Три минути по-късно Евертон Бала би в ръцете на резервния страж на съперника Петър Петров. Алекс Колев пропусна голова възможност в 67-ата минута сам срещу вратаря на Арда. В 71-ата минута новото попълнение на "сините" Алдаир комбинира с Евертон Бала, той намери Марин Петков, който шутира покрай дясната греда на Петров в аут. Петнадесет минути преди края Фадига показа проби отляво в наказателното поле, върна на Карлос Охене, който стреля, но вратарят на Арда улови. В 76-ата минута отново Фадига стреля над напречната греда на Петров. Десет минути преди края Преслав Бачев беше изведен от Асен Чандъров, шутира, но покрай вратата. В последната 90-ата минута Кристиян Йовов стреля, но също над вратата.