Славия с победа над дубъла си

Славия победи с 5:0 дублиращия си тим във втората си приятелска среща за деня. Taлантливият голмайстор Мартин Сораков откри резултата в петата минута, а точно 20 по-късно Роберто Райчев удвои. Четвърт час преди края на редовното време Васил Казълджиев записа името си сред голмайсторите - 3:0. Останалите две попадения бяха дело на Велко Йеленкович и Кристиян Балов - в 78-ата и 85-ата минути. В двубоя взе участие халфът Велислав Минков, който кара пробен период при "белите".

По-рано днес воденият oт Златомир Загорчич състав загуби с 0:1 от Сливнишки герой в първата контрола за деня. Славия изигра тези проверки заради отлагането на мача срещу Лудогорец от втория кръг в Еfbet Лига.

Славия: Илиян Илиев, Чунг До, Куентин Зеедорф, Мартин Георгиев, Велко Йеленкович, Кристиян Стоянов, Велислав Минков (на проби), Роберто Райчев, Кристиян Балов, Васил Казълджиев, Мартин Сораков

Славия II: Росен Койчев, Михаил Ценов, Димитър Андонов, Александър Василев, Калин Любомиров, Самуил Колев, Борис Тодоров, Владимир Драганов, Васил Узунов, Марко Милетич, Любомир Костов