ЦСКА завърши подготовката с победа с гол на българин

ЦСКА победи втородивизионния Септември София с 1:0 в контролна среща на базата на „червените“ в Панчарево. Мачът бе официално представяне за „армейците“ пред феновете преди старта на втория полусезон в Първа лига.

Новото попълнение Фернандо Каранга дебютира за клуба отново. Станислав Шопов пропусна контролата заради вирус.

В 26-ата минута Каранга вкара, но попадението не бе зачетено заради засада. Християн Петров вкара победния гол за „червените“ в 57-ата минута след центриране от ъглов удар на Хайнц.

ЦСКА започва пролетния дял от шампионата с домакинство на Ботев Враца на 18 февруари на Националния стадион „Васил Левски“, а Септември София ще приеме ЦСКА 1948 II на 19 февруари в мач от Втора лига.