Юнайтед победи Брентфорд, Гарначо и Хойлунд свършиха мръсната работа

Манчестър Юнайтед победи Брентфорд с 2:1 у дома в мач от 8-ия кръг на Висшата лига с голове през второто полувреме. Първата част бе за Брентфорд, който поведе с гол на Пинок в продълженията през първото полувреме.
В началото на втората част Алехандро Гарначо изравни резултата, а в 62-ата минута Хойлунд даде преднина на Юнайтед, оформяйки крайния резултат.

В друг мач от кръга Нюкасъл загуби у дома от Брайтън с 0:1. Попадението отбеляза Уелбек в 35-ата минута след бърза контраатака. Той обаче се контузи в 80-ата и беше изнесен на носилка.

Лестър губеше с 0:2 като гост на Саутхемптън, но в крайна сметка спечели с 3:2. Буонаноте намали, Варди изравни от дузпа, а Джордан Адже осигури победата в продълженията на мача.

В останалите мачове Фулъм загуби от Астън Вила с 1:3, а Ипсуич - от Евертън с 0:2.