Синият Стойчо дебютира с 8:0

Отборът на Левски започна новата 2015 година с разгромното 8:0 срещу Вихрен в Сандански. Това бе първа контрола на “сините” от подготвителния лагер и неофицален дебют на треньора Стойчо Стоев, съобщи sportal.bg.

Валери Домовчийски вкара хеттрик, след като бе точен в 8-ата, 10-ата и 75-ата минути. Луис Педро (29'), Илия Димитров (52'), Роман Прохазка (55'), Радослав Цонев (60') и Мигел Бедоя (80') отбелязаха другите попадения. Мачът се състоя от две полувремена по 40 минути и се проведе пред около 1500 зрители на стадиона в Сандански.

Неофициален дебют за 26-кратните шампиони от първата минута направиха и новите попълнения Боян Йоргачевич, Сашо Александров и Емил Нину. Останалите титуляри бяха Аймен Белаид, Мики Орачев, Роман Прохазка, Мигел Бедоя, Антонио Аниете, Луис Педро, Божидар Краев и Валери Домовчийски.

Петима футболисти, сред които капитанът Владимир Гаджев, Георги Сърмов, Веселин Минев и Наджиб Амари, пропуснаха спаринга.

“Сините” не оставиха никакви шансове на 11-ия в Югозападната “В” група, като при повече точност пред противниковата врата можеха да направят своята победа и с двуцифрен резултат.