Жалко! Националният стадион остана празен за мача на годината

Трети сме в ЕС по пренаселени квартири Това е основа за сериозно развитие на пазара през следващите години, смятат брокери

Университетската болница в Стара Загора остана без парно

Този протест отдавна не е на майките Той е на една болна жена, която продаде душата си, бог знае на кого, написа една от лидерките на протеста

Шофьор разби с юмрук прозореца на кола след спор за предимство

"Челси" се откъсна на 7 точки пред "Сити"

Лидерът във Висшата лига „Челси“ увеличи на 7 точки преднината си пред „Манчестър Сити“. Лондончани победиха като гости „Астън Вила“ с 2:1, докато преследвачът едва стигна до 1:1 навън срещу борещия се за оцеляване „Хъл“.

„Челси“ рано поведе в Бирмингам чрез Еден Азар, но домакините отвърнаха с попадение на Жорес Окоре. Това бе първи гол за „Вила“ от седем мача насам, или 11 часа футбол – клубен антирекорд. Бранислав Иванович обаче отново се разписа за „Челси“ и гарантира трите точки.

А по същото време „Сити“ страдаше здраво срещу „Хъл“. Момчетата на треньора Стив Брус бяха загубили последните си четири мача, без да вкарат гол, а сега поведоха срещу фаворита с попадение на Дейвид Мейлър. Чак в добавеното време гостите от Манчестър се добраха до точката, тъй като Джеймс Милнър изравни.

В първото градско дерби за кръга „Тотнъм“ съсече показно „Арсенал“. Месут Йозил откри за „артилеристите“ на „Уайт Харт Лейн“ след само 11 минути игра. След почивката обаче Хари Кейн заби голове №21 и №22 за сезона и донесе победата на домакините, които изпревариха съперника в класирането.

Други резултати: „Лестър“ – „Кристъл Палас“, „Куинс Парк“ – „Саутхемптън“ 0:1, „Суонси“ – „Съндърланд“ 1:1.