На 28 май 2018 да почерпят

Оливия, Рафаел, Ния и Виктория отиват на финал в “Гласът на България” Победителят ще бъде избран на 3 юни

Джон Траволта влезе в кожата на мафиотски бос В Кан беше за първи път със семейството си и се разкърши с рапъра 50cent

ГЕРБ печели изборите в Галиче

Шествия на привърженици и противници на крайната десница в Германия

Участници от MasterChef демонстрираха умения пред над 120 гости

Китай предупреди САЩ да не нарушават териториалния му суверенитет

Зрителите решават кой отива на финала на „Гласът на България“

Колите на водород идват и у нас Още през 2019 година возилата на бъдещето ще бъдат достъпни

Израел строи морска бариера, за да попречи на проникване на палестински екстремисти от Ивицата Газа

Вижте акцентите в броя на вестник “Труд” в понеделник, 28 май 2018

Черешите поевтиняха с почти 20%

Киев почете спасителя на българските евреи (обзор) Откриха мемориална плоча на Димитър Пешев в Украйна

Руският посланик в Берлин: Дипломатите ни, прогонени заради скандала със Скрипал, може да се върнат само след извинение от страна на Лондон

Риана, Васил Найденов и Джон Ленън на една сцена Грандиозен финал на „Като две капки вода” в понеделник

“Берое“ прави трето реми с 10 играчи като гост

„Берое“ достигна до трето поредно равенство като гост с 10 души в „А“ група, след като измъкна 1:1 с „Ботев“ в Пловдив в битката за Тракия.

„Канарчетата“ поведоха в 61-вата минута с гол на Мариян Огнянов, но само след 3 минути старозагорският тим изравни чрез централния защитник Елиаш да Силва.

Гостите останаха с 10 футболисти още в 41-вата минута, когато за втори жълт картон в рамките на 4 минути бе изгонен халфът Самир Аяс.

„Този път съдиите закъсняха с изгонването на наш футболист и за разлика от предишните мачове ни оставиха само 50 минути с човек по-малко”, демонстрира чувство за хумор помощник-треньорът на гостите Пламен Липенски. Той припомни, че главният рефер Цветан Кръстев при последното гостуване на отбора в София е изгонил двама души при 0:0 срещу ЦСКА. В миналия кръг „Берое“ заработи 1:1 от „Литекс“ в Ловеч след червен картон на вратаря Благой Макенджиев в 7-ата минута. „Зелените“ останаха с играч по-малко и срещу „Лудогорец“ – 0:1 в реванша за купата в Разград.

Феновете на „Ботев“ също изтрещяха от фалшивата свирка на бившия футболист на „канарчетата“ и го засипаха с обиди. Старши треньорът Петър Пенчев обаче защити Кръстев и заяви, че не съдийството е виновно за загубата на точки, а невероятните пропуски на неговите футболисти.

В навечерието на мача „канарчетата“ загубиха титулярния си ляв бек Филип Филипов. Той контузи коляното си на последната тренировка, а още на почивката напусна и заместникът му Лазар Марин заради проблем с мускул.