Чочев пак титуляр

Ивайло Чочев започна шести мач поред като титуляр на „Палермо“, но отборът му загуби драматично с 2:3 у дома срещу „Аталанта“. Точките бяха безкрайно важни за гостите, които почти се спасиха от изпадане.
Чочев изработи жълт картон за Давиде Дзапакоста в 25-ата минута, а малко след това негов удар с глава бе избит от голлинията. Драмата на стадион „Енцо Барбера“ бе голяма. „Палермо“ изпускаше, а „Аталанта“ вкарваше. До 17-ата минута гостите поведоха с 2:0 чрез Даниеле Басели и автогол на Синиша Андлейкович. Франко Васкес намали малко преди почивката. През второто полувреме Даро Гомес отбеляза трети гол. Тогава дойдоха минутите на „Палермо“. Вратарят Влада Аврамов бе изгонен, но Андреа Белоти изпусна отсъдената дузпа. В 68-ата минута Лука Риджони намали на 2:3.

Други резултати: „Киево“ - „Верона“ 2:2, „Удинезе“ - „Сампдория“ 1:4, Чезена“ - „Сасуоло“ 2:3.