Димитър Маргаритов: Хванахме разреден алкохол по морето

Близки на блъснатите в Петрич младежи протестираха срещу безрасъдното шофиране

За нова вълна телефонни измами алармира полицията

Робърт Де Ниро навърши 75 години

Откриха тялото и на второто дете, паднало в морето от варненския вълнолом

50 мини мобилни телефона задържаха на Летище София

Стабилизирана е жената, която получи сърдечен пристъп до езерото „Бъбрека“ в Рила

Ъшър подкара уличен болид в Лондон Дейвид Хаселхоф откри славното рали Gumball

Община Лясковец с акт за начет за 200 000 лева по ДДС Кметът д-р Ивелина Гецова: Това е рутинна процедура. Погасяваме задължението по погасителен план

Д-р Ангел Кунчев: Няма бум на летни вируси, сезонът преминава спокойно

Показен арест на „Черни връх“ в София, задържаха Георги Кочев – Биби

Късноримска статуя лежи под стълбището на Хераклея Синтика (ВИДЕО)

Кокошка гледа победа №2 на „Черно море“

И кокошка гледа втората победа на „Черно море“ в „А“ група през сезона – 1:0 над „Монтана“. Един от запалянковците на стадион „Тича“ влезе на трибуните с птицата на ръката хси и направи тур за овации пред централната трибуна.

Единственият гол за „Черно море“ вкара… Асен Георгиев от гостите. В 51-вата минута той заби в собствената мрежа след центриране на Бурабия от пряк свободен удар. След почивката Вилиян Бижев имаше две отлични ситуации за втори гол, особено в 72-рата минута, когато изпусна фрапантно. Вратарят на новака Христо Иванов пази силно в почти всички ситуации.

След като започна фантастично сезона с ремита срещу „Лудогорец“ (1:1) и „Берое“ (0:0), сега „Монтана“ нареди втора поредна загуба. Тимът на Ферарио Спасов бе явно по-слаб във Варна. Новакът досега победи единствено „Ботев“ с 6:0 от шест мача и така уволни треньора на „канарчетата“ Петър Пенчев. А „Черно море“ до този момент се гордееше само с 1:0 като гост на „Славия“ в третия кръг.