Омбудсманът Мая Манолова: Ще наблюдавам с повишено внимание сделката за ЧЕЗ

Тръмп призна: Плешив съм, крия се с прическата

Губернаторът на щата Флорида иска въоръжен полицай във всяко общинско училище

Кашата с касата се забърка здраво До понеделник смятат дълговете към чужди фондове, данните на шефа на НЗОК не били верни

ЦСКА иска “Левски” за купата

Головата разлика на ЦСКА от началото на сезона набъбна до 43:1 след поредната разгромна победа на “червените” – 5:0 над „Ботев“ (Ихтиман). Успехът вкара отбора в основната схема на турнира за Купата на България и жребият днес на обяд може да върне вечното дерби в българския футбол. ЦСКА е потенциален съперник на всеки от участниците в “А” група, включително „Левски“. А в квалификациите на турнира единствено „София 2010“ успя да вкара гол на “армейците” при загубата с 1:4.

„Много искам да се паднем точно с „Левски“ в следващия кръг, ще ги отстраним“, каза юношата Радой Божилов, който заби едно от попаденията срещу „Ботев“ (Ихтиман). Треньорът Христо Янев поздрави футболистите за играта. Като титуляр в състава се налага юношата Павел Головодов, който вкара и най-красивия гол в двубоя.

От началото на сезона само в един мач ЦСКА реализира по-малко от три гола при измъчената победа с 1:0 над „Септември“ в полуфинала от квалификациите за купата. Рекордният успех е 11:0 срещу четвъртодивизионния „Сарая“.

Треньорът Янев не спира да “върти” двамата централни нападатели Костадин Хазуров и Преслав Йорданов. При сравнително равни игрови минути те вече имат по 9 гола. Срещу „Ботев“ (Ихтиман) бе ред на Хазуров, който се разписа два пъти. Останалите попадения бяха на крилото Божилов, Головодов и централния защитник Борислав Чорбаджийски.

Феновете в сектор „Г“ посрещнаха като герои битите на юношеския мач с „Левски“ играчи Иван Ангушев и Кристиян Пашов. Двамата се включиха в песните на агитката.