Разкриха оранжерия за отглеждане на марихуана с модерно оборудване Иззети са 72 растения

Вижте мотивите за вота на недоверие на БСП за корупция

300 лв. глоба за мъж, уринирал пред вратите на съседи

Изнасят урок за комунизма в Гимназията по туризъм в Търново

Двама осъдиха прокуратурата за 10 000 лв. обезщетение

Конкурс за лого на ново компютърно училище Определят победителя с електронно гласуване

Чешкото правителство подаде оставка

Френската полиция нахлу в централата на „Лакталис” (Lactalis) заради скандала със салмонела

Бойко Борисов разговаря с косовския президент Хашим Тачи

Румен Петков обсъди междудържавните отношения с шефа на руското разузнаване

Досъдебно производство за хулиганство срещу лекаря, явил се пиян по време на дежурство

Скара с пържоли вдигна на крак пожарната, остави без ток половин Монтана

Пожар изгори жилище във Враца и засегна съседни апартаменти

„Черно море“ пречупи „Локо“ (Пд)

„Черно море“ изкова трудна победа с 2:1 у дома срещу „Локомотив“ (Пд). „Смърфовете“ дадоха сериозен отпор, изпуснаха положения поне за равенство. Хуан Мануел Варея откри за домакините в 22-ата минута. Аржентинецът овладя топката с гръб към вратата и матира мароканския вратар Ел Харуби. След почивката ветеранът Кирил Котев си отбеляза автогол и съвсем усложни положението на „Локо“. Но Бирсент Карагерен даде надежди на „смърфовете“ с гол, но до изравняване не се стигна.

„Локо“ е най-слабият гост от началото на сезона със само една точка и 2:9 голова разлика. В новото първенство от 8 мача пловдивчани победиха единствено „Левски“. Преди останалите срещи от кръга „Черно море“ излезе на пето място в класирането.