ЦСКА премина като на парад и през Самоков - 3:0 над Рилецо

ЦСКА запази стопроцентовия си актив в Югозападната В група до момента, независимо от непрекъснатите проблеми и слуховете за неясното бъдеще на клуба.

"Червените" преминаха победоносно и през Самоков с 3:0 над местния Рилски спортист. Домакините оказаха яростен отпор на именитите си гости и често прекрачваха границите на допустимото в единоборствата.

Съдията свири 2 дузпи за армейците за нарушения на играчи на Рилецо в наказателното им поле. При първия наказателен удар в 21-ата минута вратарят Гьорев отрази по чудесен начин шута от бялата точка на Хазуров, но бе безсилен при добавката на Узунов - 0:1. В продължението на първото полувреме Самир Аясс засече отблизо прострелно центриране отдясно - 0:2.

Крайното 0:3 оформи влезлият като смяна Преслав Йорданов от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Галчев.

Съставът на ЦСКА: 12.Стоян Колев, 3.Кирил Динчев, 6.Александър Бранеков, 21.Виктор Райчев, 17.Милен Кикарин, 8.Борис Галчев (77 - 16.Петър Витанов), 13.Йордан Йорданов, 14.Самир Аясс, 22.Николай Цветков (58 - 2.Васил Попов), 23.Владислав Узунов, 24.Костадин Хазуров (69 - 9.Преслав Йорданов)