9 от 9 и 43:0 за ЦСКА

ЦСКА спечели девета поредна победа, откакто играе във „В” група. При разгрома на поредната жертва бе изравнен рекорд. Успехът с 8:0 срещу „Беласица” на „Българска армия” дублира 8:0 над „София 2010” на същата арена.

От началото на сезона бившият национален вратар и №1 на „А” група Стоян Колев не е пуснал гол вече 810 минути. Срещу „Беласица” обаче стражът на “червените” нямаше и какво да спаси.
Пореден хеттрик записа централният нападател Преслав Йорданов. „Деветката” излезе с едни гърди напред от конкурента си Костадин Хазуров, който не получи шанс за изява. Първия и последния гол в мача вкара капитанът Борис Галчев. Два пъти се разписа и Николай Цветков, носещ звучния прякор Демона. В началото на второто полувреме Иван Танчев от „Беласица” си вкара автогол. В същото време агитката в сектор „Г” направи мощен пиротехнически фестивал и остави впечатлението, че защитникът на гостите се бе загледал към публиката...
На трибуните всичко бе под емоцията от разговора със сегашните фактори в клуба преди обяд. А убеждението, че присъствието на ЦСКА в аматьорския футбол е безсмислено, само се засили...