Митрополит Антоний: Състоянието на Патриарх Неофит е стабилизирано и се подобрява, но ще остане още известно време под медицинско наблюдение

Русия иска екстрадирането на свой гражданин за неплатени данъци за 24 млн. рубли

Ремонтират автомагистрала “Черно море” Реконструкцията е на 2-ри километър от Варна над река Звездишка

Премиерът Борисов: Перспективата пред Западните Балкани ще позволи младите да останат в региона

Говорител на ЕК: Срещата в София е много важна за бъдещето на Балканите

Колежки на ранената полицайка: Не се страхуваме!

Концесионерът “Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт“: Очакват се над 5 млн. пътници на морските летища за 2018

“Левски” осъди остро инцидента с полицайката

“Левски” се разходи до морето

“Левски” е на четвъртфинал за купата на България след разходка до морето. “Сините” биха на ходом водача в югоизточната “В” група “Несебър” с 3:1 и очакват следващия си съперник. Гостите чевръсто решиха мача и след половин час игра вече го бяха спечелили. Божидар Краев откри в 13-ата минута, Мигел Бедоя вкара в 27-ата и отново Краев в 28-ата довърши домакините, за които почетно се разписа Николай Костов.

“Приличаше ми по-скоро на контрола, отколкото на мач за купата, може би и заради ранния час – коментира треньорът на победителите Стойчо Стоев за двубоя, който започна в 13,30 ч. – Всичко беше спокойно, бързо вкарахме три гола, оттам стремежът беше с минимум усилия да задържим резултата. От някои играчи съм доволен, от други – не.”
Колегата му Николай Русев-Джангъра, голямо име в бургаския футбол и единственият треньор стигнал с “Несебър” до “А” група, се ядосваше: “Не разбирам защо през първото полувреме младите ни футболисти се стъписаха от “Левски”. След почивката стана добър мач. Получи се празник за нашия град – много деца, много усмивки…”

В предишния кръг за купата “Несебър” успя да отстрани отбор от “А” група, макар да е на последно място – “Пирин”.