Депутатът от ГЕРБ Станислав Стоянов: Населените места край Велико Търново стават все по-привлекателни за живеене и бизнес

Представиха в Свищов интернет платформа за стимулиране на предприемачеството на малкия и среден бизнес Разработката е за трансграничния регион

Сделки за над $3 млрд. договори Тръмп с Моди (ИНФОГРАФИКА) Индия купува бойни хеликоптери на “Локхийд Мартин”

Песков: Русия не се меси във вътрешните работи на други държави

Путин: Държа подчинените си под напрежение

Румен Радев: Секторът на информационните и комуникационни технологии е „вододел“ за развитието на нациите

В Сърбия пристигна втора доставка на руските системи „Панцир С1“

„Изтрийте миналото” се открои на Берлинале Нестандартен френско-белгийски филм впечатли публиката

Скъсяват болнични след някои операции (обзор)

“Левски” се разходи до морето

“Левски” е на четвъртфинал за купата на България след разходка до морето. “Сините” биха на ходом водача в югоизточната “В” група “Несебър” с 3:1 и очакват следващия си съперник. Гостите чевръсто решиха мача и след половин час игра вече го бяха спечелили. Божидар Краев откри в 13-ата минута, Мигел Бедоя вкара в 27-ата и отново Краев в 28-ата довърши домакините, за които почетно се разписа Николай Костов.

“Приличаше ми по-скоро на контрола, отколкото на мач за купата, може би и заради ранния час – коментира треньорът на победителите Стойчо Стоев за двубоя, който започна в 13,30 ч. – Всичко беше спокойно, бързо вкарахме три гола, оттам стремежът беше с минимум усилия да задържим резултата. От някои играчи съм доволен, от други – не.”
Колегата му Николай Русев-Джангъра, голямо име в бургаския футбол и единственият треньор стигнал с “Несебър” до “А” група, се ядосваше: “Не разбирам защо през първото полувреме младите ни футболисти се стъписаха от “Левски”. След почивката стана добър мач. Получи се празник за нашия град – много деца, много усмивки…”

В предишния кръг за купата “Несебър” успя да отстрани отбор от “А” група, макар да е на последно място – “Пирин”.