Рамуш Харадинай: Размяната на територии би предизвикала трагедия за целия балкански регион

Ангела Меркел: За всички е добре, че Тръмп и Путин планират да се срещнат отново

Парламентът прие общо решение за мигрантите Нинова благодари на Борисов и на ГЕРБ за приетите предложения на БСП

Николина Ангелкова: Предвиждаме мащабна маркетингова кампания през 2019 г.

Пет български университета създават уникален Център за върхови постижения в областта на информатиката и ИКТ

Полицията в Гърция задържа четирима турски граждани

„Обединените патриоти“ изпратиха писмо до турския посланик в защита на българския граничар Михаил Цонков

Борисов към Нинова: Вкараха Меркел в мигрантската криза, както вас – за козичките Парламентът обсъжда консенсусно решение по предложение на премиера

Прокуратурата разкри подробности за зверската катастрофа на АМ „Тракия“, в която загина младо семейство Украинският шофьор на тира отива на съд

БСП публикува стенограмите от председателските съвети за чумата

Непълнолетен ограби двама души за месец

Румен Порожанов: Днес се изплащат обезщетенията в Крайново и Странджа, в понеделник – в Шарково

“Левски” се разходи до морето

“Левски” е на четвъртфинал за купата на България след разходка до морето. “Сините” биха на ходом водача в югоизточната “В” група “Несебър” с 3:1 и очакват следващия си съперник. Гостите чевръсто решиха мача и след половин час игра вече го бяха спечелили. Божидар Краев откри в 13-ата минута, Мигел Бедоя вкара в 27-ата и отново Краев в 28-ата довърши домакините, за които почетно се разписа Николай Костов.

“Приличаше ми по-скоро на контрола, отколкото на мач за купата, може би и заради ранния час – коментира треньорът на победителите Стойчо Стоев за двубоя, който започна в 13,30 ч. – Всичко беше спокойно, бързо вкарахме три гола, оттам стремежът беше с минимум усилия да задържим резултата. От някои играчи съм доволен, от други – не.”
Колегата му Николай Русев-Джангъра, голямо име в бургаския футбол и единственият треньор стигнал с “Несебър” до “А” група, се ядосваше: “Не разбирам защо през първото полувреме младите ни футболисти се стъписаха от “Левски”. След почивката стана добър мач. Получи се празник за нашия град – много деца, много усмивки…”

В предишния кръг за купата “Несебър” успя да отстрани отбор от “А” група, макар да е на последно място – “Пирин”.