“Левски“ бие казахстанци

“Левски“ победи и във втората си контрола за годината - 2:0 срещу казахстанския „Тобол“ на лагера в Анталия.

Испанецът Мигел Бедоя откри в 12-ата минута, а едва 16-годишният Станислав Иванов удвои резултата в 62-рата. Младият футболист отбеляза и за 3:2 срещу „Лацио“ на шоумача за „синия“ вековен юбилей през 2014-а.

Треньорът Стойчо Стоев започна в състав без нито един юноша, а Божидар Краев отсъстваше, тъй като е ангажиран в националния отбор за играчи до 18 години. Титуляри бяха седем чужденци. Имаше трима нови - Франсис Нар, Санти Нгом и Александър Александров. На почивката влезе и четвърто попълнение - Сърджан Лукин. На терена се появиха като резерви общо девет юноши на клуба. Отново нито един от новите не вкара за „Левски“.

Петото ново попълнение Джъстин Менголо не дебютира. „Менголо е добър футболист и може да вдигне класата на „Левски“, заяви спортният директор Георги Иванов.