Инженери спешно в Козлодуй заради инцидента По предварителна информация върху работниците е паднала купчина железа

България и Тайланд подписаха споразумение за безвизови пътувания с дипломатически и служебни паспорти

1 г. затвор за мъж, хванат с фалшива книжка в Германия Наказанието е за документно престъпление

Авторът на пенсионната реформа, предизвикала транспортна стачка във Франция, подаде оставка

Алфа Рисърч: Партия на Слави Трифонов излиза на трето място

МВнР към българите във Франция: Стачни действия затрудняват пътуванията в страната

Експлозия до сградата на българското посолство в Подгорица

Поли Генова заведе любимите си момчета на зимно море

“Славия“ излъга „Ботев“ с 1:0 в Коматево

„Славия“ записа третата победа над „Ботев“ този сезон след 1:0 на стадиона в Коматево. Руснакът Сердер Сердеров вкара с глава първия си гол за „белите“ в 48-ата минута.

„Доволен съм от резултата, но не и от играта, която изобилстваше с много нарушения и борба“, заяви Александър Тарханов, треньорът на гостите. „Славия“ ни излъга в този мач. Столичани бяха добре организирани в защита, чакаха си шанса и го превърнаха в гол, после вратарят им Георги Петков направи добри спасявания.“

„Славия“ вече шести мач е без загуба и допуснат гол, а Петков опазва мрежата си „суха“ от 13 септември 2015 г. във вече 722 игрови минути.

Преди мача балансът между „Ботев“ и „Славия“ в „А“ група бе абсолютно равен – по 45 победи, 24 равни мача и голова разлика 175-175. „Белите“ вече са с успех и гол повече.