Благотворителният календар на Fibank вдъхновява да правиш добро

Дължими налози за служебен аванс за шефа

Криминалисти от Сливен беседват с ученици за вредата от наркотиците

Районна прокуратура – Средец дарява награда от ВСС на „Българската Коледа“

Премиерът Борисов: Принципът, който сам защитавал, е отбрана и възпиране, но диалог с Русия (ВИДЕО)

Срути се стена на строителен изкоп в столичния квартал „Манастирски ливади“

Светофар падна на кръстовище в столицата

Глобиха бивш кмет 3000 лева за незаконно сметище

Приеха Андреа в болница на системи (СНИМКА)

Синът на Миню Стайков остава на свобода

Силно земетресение е усетено край остров Крит

Шофьорка отнесе пешеходец на улица в Лом

Мегз: Майка ми ме научи да готвя едва на 28

Министър-председателят се срещна с Йенс Столтенберг (СНИМКИ и ВИДЕО)

„Славия“ не помогна на „Левски“ и „Берое“

Интригата около първото място в „А“ група съвсем избледня, след като и „Славия“ не успя да препъне лидера „Лудогорец“. „Белите“ загубиха с 1:3 в Разград и изпуснаха шанса да се изкачат по-напред от четвъртото място, както и да помогнат на преследвачите „Левски“ и „Берое“ да настигнат водача. Шампионът се откъсна на 15 точки напред и мач повече.

„Славия“ започна напористо на терена на „Лудогорец“ и удари греда чрез Борислав Балджийски в 7-ата минута, а по-късно същият играч изпусна сам срещу вратаря Владислав Стоянов. Домакините отвърнаха с точен удар на Джонатан Кафу за 1:0 в 37-ата минута. В края на полувремето друг бразилец – Вандерсон, вкара за 2:0 след съмнение за нарушение в атака на играчите на „Лудогорец“. „Зелените“ решиха мача с попадение на Козмин Моци от спорна дузпа в 64-тата минута. Наказателният удар предизвика протести от страна на защитника Стефан Велков, който го причини. Четвърт час преди края новият френски нападател Донел Муканза намали за „Славия“ за крайното 1:3.

В другия съботен мач „Локомотив“ (Пд) взе първа победа за сезона като гост срещу прекия съперник за оставане в групата „Монтана“ – 1:0. Успехът бе и първи за новия треньор Илиан Илиев. Мартин Камбуров изпрати трите точки в Пловдив с 18-ия си шампионатен гол. „С тази победа ще бъдем по-спокойни“, коментира Илиев. И добави за привличането на бившия национал Иван Иванов: „Той нямаше финансови претенции, подаваме му ръка и се надяваме да ни помогне.“