Протест на ученици, учители и родители в Сливен в защита на училище

Чавушоглу: Турция може да разшири военната си операция в Северна Сирия

Папа Франциск поиска прошка за извършените от католически духовници посегателства срещу деца

Косовският премиер призова да не се използва убийството на Оливер Иванович за политически цели

Доклад на „Фрийдъм хаус“: България е свободна страна, но медиите й – само донякъде

Тръмп е в отлично здраве, заяви лекарят на Белия дом

Около 1400 мигранти бяха спасени в Средиземно море

Нови по-строги санкции към КНДР обмислят САЩ и Канада

В Якутия измериха -67 градуса по Целзий

Няма такъв мач! „Ливърпул“ обърна „Борусия“ с 4:3, след като изоставаше с два гола

Юрген Клоп, бившият треньор на "Дортмунд", сега изживя велика радост начело на "Ливърпул"

В най-лудия мач от четвъртфиналите за Лига Европа „Ливърпул“ и „Борусия“ (Дортмунд) завършиха 4:3.

Срещата започна прекрасно за гостите от Германия – още в деветата минута те водеха с два гола с попадения на Михтарян и Обамеянг. Домакините изглеждаха несръчни и още по-лошо – отчаяни.

Постепенно английският тим намери своя ритъм, но не и голмайстора си. Няколко изгодни положения бяха пропилени с лека ръка.

В началото на второто полувреме Ориги върна един гол и „Анфийлд“ завря. За 5 минути – тогава Ройс върна преднината от две попадения за тима си.

Коутиньо намали в 66-та минута, а дванайсет минути по-късно Сако изравни.

В последната минута Ловрен донесе победата за „Ливърпул“, който след 1:1 в първия мач продължава на полуфинала.