Българката Ружа мами с мрежа за криптовалута Спецпрокуратурата, ГДБОП и ДАНС включени в разследване на международна група за пране на пари

Вижте акцентите от броя на „Труд“ в събота, 20 януари 2018

100 младежи започват работа в Ружинци по програма за заетост

Десислава Атанасова: Докладът на ДАНС ще бъде разсекретен скоро

Феновете на „Ботев“ скочиха на Неделев

Любимец №1 на феновете на „Ботев“ Тодор Неделев се превърна в мишена на народния гняв в Коматево. Бултрасите бурно освиркваха национала при 2:2 срещу „Монтана“. И това стана въпреки изравнителния гол на Неделев в последната минута.

Първият мощен изблик на недоволство бе в 85-ата минута, когато националът подари топката на Иван Коконов от гостите при опит да го финтира. Секунди по-късно Неделев отново бе освиркан от „жълто-черни“ фенове от централната трибуна при нескопосан далечен шут. Все пак запалянковците отдадоха заслуженото на халфа при изравнителния гол. След края на мача те привикаха футболистите да дадат обяснения за слабата игра точно преди градското дерби срещу „Локомотив“ (Пд) в неделя. В „разбора“ си феновете на „Ботев“ не подминаха и треньора Николай Костов, който срещу „Монтана“ заложи на защитен вал, изграден от каре бекове и двама дефанзивни халфове. Критиките са и за самоубийствената му трансферна политика да освободи 12 играчи, довела до сериозна кадрова криза.

„Ботев“ и „Локо“ са изправени пред сериозен вратарски проблем преди 102-рото дерби. Мароканецът Ясин Ел Хабури от „смърфовете“ бе изгонен при 2:5 срещу „Берое“. „Заслужаваше два червени за глупостта си“, изригна президентът Христо Крушарски. Вратата сега ще пази Александър Витанов.

За „Ботев“ пък ще трябва да излезе 20-годишният Мартин Димитров. Титулярът Виктор Голас е наказан за 5 картона, а резервата му Валентин Галев е зачеркнат от треньора.