„Пирин“ спря „Славия“ за тройката

„Славия“ се отдалечи от Топ 3 на „А“ група след изненадваща загуба от опашкаря „Пирин“ с 1:2. Халфът на „белите“ Борислав Балджийски изведе домакините още в 12-ата минута.

След почивката „орлетата“ се активизираха и бившият полузащитник на столичани Мартин Тошев успя да изравни след удар с глава.
Отново юношата на ЦСКА попари „белите“ в 72-ата минута, с което донесе ценни три точки за гостите. По този начин „Пирин“ дръпна с 3 точки на „Монтана“ в битката на дъното.
„Заслужена победа – коментира треньорът на „зелените“ Наджи Шенсой - Сигнали за добра игра имаше още на мача с „Локомотив“ (Пловдив), когато загубихме с 2:4. Сега оправихме грешките си и резултатът е на лице. Това бе и сблъсък между мен и г-н Тарханов, тъй като сме единствените чужденци начело на отбор в „А“ група. Поздравявам го за работата му в „Славия“ с младите играчи“.