ЦСКА стигна голова разлика 138:9

Разгромните победи на ЦСКА в югозападната "В" група продължиха и на стадион "Васил Левски". След като националната арена видя първото реми - 2:2 със "Сливнишки герой", то "Балкан" (Варвара) бе много далеч от ново чудо.

Борещият се да не изпадне от трета лига клуб падна с 0:7. Дъждът не дойде от небето, а от "червените" фланелки. За 30 минути ЦСКА заби пет гола. Хеттрик направи реализатор №1 на сезона Преслав Йорданов. По едно попадение добавиха капитанът Борис Галчев и Самир Аясс. През второто полувреме футболистите на Христо Янев свалиха оборотите и пожалиха от голям срам последния в дивизията - вкараха само още два пъти чрез Александър Александров и Марио Йорданов. Досега ЦСКА има впечатляващата голова разлика 138:9 само в мачовете от първенството.

След старта на ремонта на "Българска армия" тимът се премести на националния стадион. Така играчите ще свикнат с него за финала за купата на България срещу "Монтана".