Вратарят Митрев пусна 3 гола в Израел

Националният вратар Божидар Митрев пусна три гола при загубата на молдовския "Шериф" с 2:3 като гост на "Апоел" (Беер Шева). Драмата в първия мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига бе от класа.

"Шериф" поведе на израелска земя, но още в 26-ата минута остана с човек по-малко. "Апоел" успя да обърне до 2:1, но молдовците изравниха. В добавеното време домакините забиха победния три гол, който бе от дузпа, както и втория.

Друг наш национал - Михаил Александров, игра само в последните 30 минути за полския шампион "Легия". Отборът завърши 1:1 като гост на босненския "Жрински". Александров, който бе със статут на титуляр при шампионския дубъл миналия сезон, влезе след вкарването и на двата гола.