Българският лекарски съюз ще подпише националния рамков договор с НЗОК за 2018 г.

Министър Ангелкова: Русия, Китай и далечните пазари са много важни за българския туризъм

Атина към Анкара: Не сме Ирак или Сирия, можем да се защитим

Мария Захарова: Кокаинът в посолството в Аржентина няма общо с руските дипломати

Започна градеж на храм “Св.Райко Шуменски”

Тази година откриват „Пловдивци“ – първият нов язовир от 30 години

ЦСКА с престижна победа – 2:1 срещу “Интер”

Воденият от Христо Янев тим на ЦСКА постигна изключително престижен успех над италианския гранд “Интер” с 2:1 в контролен мач в Австрия. За “армейците” голомете отбелязаха Арсенио Нунеш в 10-ата и Преслав Йорданов в 55-ата минута. За Интер се разписа Родриго Паласио в 14-ата минута.

В 25-ата минута Маламов нацели страничната греда. В 32-ата минута вратарят Китанов спаси дузпа, бита от Пинамонти.

След почивката Китанов затвърди отличните впечатления, като спаси още опасни удари на противниковите футболисти.

В Австрия ЦСКА победи полския шампион “Легия” с 1:0 и записа загуби от руския “Краснодар” с 2:5 и от “Динамо Киев” с 0:3.