Стилиян продължава да бъде обичан в Англия

Стилиян Петров изигра 45 минути в контролата на "Астън Вила" срещу "Уорчестър Сити" вчера, завършила с резултат 5:1 за тима от Бирмингам.

Шестодивизионният Уорчестър откри резултата в 6-ата минута чрез Мат Бърли, но Джак Грийлиш успя да изравни резултата при ответната атака. Преди почивката "бирмингамците" поведоха с гол на Либор Козак, който бе точен за 2:1, а в 48-ата минута 17-годишният Рушиан Хепбърн-Мърфи направи резултата 3:1.

Последните два гола в срещата паднаха в заключителните минути и бяха дело на Кейнан Дейвис, който се разписа в 89-ата и 93-ата минута.

Петров отправи отличен удар към вратата на "Уорчестър" в 57-та минута, който бе отбелязан от официалната страница на клуба в „Туитър”. „Има само един Стилиян Петров!”, скандираха привържениците по трибуните, а по-късно написаха и от клуба.