"Лудогорец" продължава за Шампионската лига, срази "Младост" като гост с 3:0

Българският шампион "Лудогорец" продължава участието си в квалификационните кръгове за Шампионската лига, след като победи като гост черногорския си съперник "Младост" с 3:0. Така с общ резултат 5:0 тимът от Разград се класира за следващия кръг, където ще срещне "Цървена звезда" (Белград).

В Подгорица българският отбор започна по-добре и можеше да открие рано резултата, но Лукас Саша пропусна от чиста позиция. По-късно Моци изпусна и дузпа.

Домакините вкараха във вратата на разградчани, но попадението не бе зачетено след консултация между главния съдия и страничния.

Преди края на първото полувреме Лукоки реализира красив гол, след като елиминира двама защитници на "Младост".

През втората част възпитаниците на Георги Дерменджиев продължиха с добрите изяви. Първо Вандерсон отбеляза след техничен пробив. В средата на частта Лукоки вкара второто си попадение в мача.