„Партизан“ ще сменя треньора след 300 минути без гол

Ръководството на „Партизан“ обмисля сериозно възможността да се раздели с наставника Иван Томич. Шефовете на клуба са разочаровани от представянето на „черно-белите“ до момента. Тимът на Валери Божинов отпадна рано от Лига Европа след загуба с дузпи от „Заглембе“. Освен това „гробарите“ са с 300 сухи минути, което допълнително вбеси феновете. Желанието на феновете също е тимът да има нов наставник, предвид неубедителното представяне на отбора.

Българският нападател Валери Божинов игра 15 минути за своя тим „Партизан“ на старта на първенството в Сърбия. Белградският гранд се издъни звучно, завършвайки 0:0 като гост на новака „Бачка Паланка“. По този начин „гробарите“ не успяха да се възползват от грешката на „Цървена Звезда“, след като сръбският шампион стартира също с равенство – 2:2 срещу „Напредак“.