Организират риболовен турнир на яз. “Палици“ в Еленския Балкан

Германските християндемократи искат ЕНП да замрази членството на партията на Орбан

Жена от Монтана даде на два транша 7200 лева, третата „вноска” от 5000 лева оцеля

Цветанов отрече договорка с бивш служител на ГЕРБ за заменените му апартаменти

Парламентът прие промени в Закона за чужденците заради Брекзит

Млада жена е скочила от най-високия виадукт на магистрала „Хемус“

„Лудогорец“ допусна два домакински гола в равенство с „Цървена звезда“

„Лудогорец“ не успя да извоюва добър турнирен резултат срещу „Цървена звезда“ в първи мач от третия предварителен кръг от Шампионската лига, предаде Sprotal. Двата тима изиграха инфарктен мач и завършиха 2:2.

Реваншът е след седмица в Белград, където българският шампион ще има още един шанс да докаже, че е по-добрият тим и заслужава да продължи напред в най-комерсиалния турнир. Точни за „орлите“ бяха Джонатан Кафу (43) и Клаудио Кешеру (76). За гостите от Сърбия се разписаха Катай (48) и Канга (68).

Попадението реализира Джонатан Кафу в 43-ата минута, след солова акция. Нападателят пое пред наказателното поле, размина няколко човека и вратаря, и на празна врата опъна мрежата.

В 48-ата минута Катай изравни. Футболистът на „Звезда“ бе оставен сам отдясно на атаката, излъга Моци и Светослав Дяков, и с прецизен удар по земя не остави шанс на стража Стоянов.

В 68-ата минута Канга смълча публиката на „Лудогорец арена“. Играчът прехвърли майсторски Стоянов за 1:2.

В 76-ата минута Моци изведе на добра позиция Клаудио Кешеру и голмайсторът на „орлите“ изравни с точен удар – 2:2.