Челси се отлепи от дъното, Динамо Загреб още е в играта, Залцбург завърза група Е на ШЛ

Челси победи Милан с 3:0 в дербито на група Е в Шампионската лига.Уесли Фофана откри резултата в 24-ата минута, а новото попълнение на „сините” Пиер Емерик Обамеянг се разписа за 2:0 в в 56-ата минута. Рийс Джеймс в 62-ата оформи крайния резултат.
В другия мач от групата Ред Бул Залцбург победи с 1:0 Динамо Загреб. В 71-ата минута Ноа Окафор вкара дузпа и ознаменува успеха на тима си.
РБ излезе начело в класирането с 5 точки, втори и трети са Милан и Челси с по 4, а Динамо е последен с 3.
В следващия кръг от груповата фаза хърватският тим посреща на "Максимир" Ред Бул Залцбург, а Милан играе с Челси на „Сан Сиро”.