ЦСКА губи от Бодьо/Глимт с 0:1 на полувремето

ЦСКА губи от Бодьо/Глимт с 0:1 на полувремето в мач от група С на Лигата на конференциите.
Още в първите секунди от срещата домакините имаха шанс да вкарат  гол, след като Ботхайм получи в наказателното поле, но Бусато изби топката.
В 25-ата минута домакините откриха резултата. Пелегрино пусна пас в наказателното поле, където Брунстад Фед с едно докосване от въздуха насочи топката в мрежата на вратата на Бусато.
Първият удар към вратата на домакините дойде в 35-ата минута, когато Греъм Кери стреля отдалеч, но опитът му мина покрай десния страничен стълб на вратата на Бодьо.
Норвежкият гранд спечели последните си 5 двубоя у дома от европейските клубни турнири и има забележителна голова разлика от 15:2.