ЦСКА остави днешната работа за "утре", Антов с тежка травма на главата в мача с Лиепая

Отборите на ЦСКА и Лиепая завършиха 0:0 първия двубой от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. На стадион “Българска армия” липсваха стопроцентови положения за гол. Публиката на трибуните изрази подкрепата си към треньора Любослав Пенев с непрестанни скандирания на името му от първата минута. Лошата новина е, че защитникът на ЦСКА Валентин Антов бе приет в болница „Пирогов”, след като получи сериозна рана след удар в главата от Хоган в центъра на терена, след който шуртеше кръв. Българинът излезе с привързана глава и се отправи към линейката на пистата за преглед минути преди края на първото полувреме и не доигра мача. След двубоя треньорът Любослав Пенев обяви, че Антов е бил шит "на едно-две места".

Реваншът е на 29 юли от 17:00 часа на стадион „Даугава”.

Латвийският тим или възпитаниците на Любослав Пенев ще играят срещу победителя от двойката между полския Погон Шчечин или Осиек в трети кръг при успех във втори.