Да хванеш съперника там, където не трябва - един корав черногорец си намери майстора (ВИДЕО)

Футболистите на Атлетико Мадрид се класираха за четвъртфиналите на Шампионската лига след победа над Интер с дузпи (3:2 при дузпите). След десетина минути от първото продължение се случи интересна ситуация, която бързо стана хит в социалните мрежи. В един момент френският нападател на Интер Маркус Тюрам хвана защитника на Атлетико Стефан Савич за чатала при едно центриране, при което той бе с гръб към бранителя.

Черногорецът изпита болка, но след това се засмя на сконфузната ситуация. Реферът не видя положението и футболистът на италианския тим остана ненаказан. По-късно Савич прие извинението на Тюрам.