Французин акостира на „Тича“

Французин ще се опита да впечатли наставника на „Черно море“ Илиан Илиев в навечерието на новия сезон на Първа лига. Сами Алюче пристигна в сряда вечерта във Варна, а в четвъртък се запозна с потенциалните си нови съотборници. 26-годишният футболист идва от четвъртото ниво на френския футбол, където е играл за „Мулин Фуут 03“. През изминалата кампания Алюче има 27 мача и 12 попадения. Той може да играе както като вътрешен халф, така и на фланга. Само преди дни офанзивният играч е взел участие в контрола за „Мулин“ и няма да е изненада, ако днес запише минути срещу „Нефтохимик“. Именно срещу „шейховете“ ще бъде официалното представяне на „моряците“. Двубоят е от 18.45 часа на стадион „Младост“ във Варна.
До този момент „Черно море“ изигра седем контроли, в които записа пет победи и две равенства. Последните два успеха бяха в сряда - срещу „Созопол“ с 1:0 и 3:0 над „Добруджа“.