Краев няма да играе срещу Лудогорец

Българският нападател Божидар Краев остана извън групата на Мидтиланд за днешния домакински мач срещу Лудогорец от група „F“ от Лига Европа. Това стана ясно от списъка с 23 играчи, който треньорът Бо Хенриксен публикува на клубния сайт на датския тим.

Преди година Мидтиланд елиминира Лудогорец във втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Тогава Краев започна титуляр при победата с 1:0 в Разград и в 65-ата минута отстъпи мястото си на Жуниор Брумадо, който 13 минути по-късно реализира единствения гол в мача.

Само преди дни стана ясно, че през това лято Краев е бил предложен на Лудогорец и Сарагоса. Разградчани обаче са отказали да го привлекат заради наличието на достатъчен брой офанзивни футболисти в състава си, а той сам отказа на Сарагоса заради неизгодната финансова оферта.