"Левски" надигра, но не взе 3 точки срещу ЦСКА 1948

Левски и ФК ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Днешният двубой беше официален повторен дебют на Станимир Стоилов в дома на "сините" стадион "Георги Аспарухов". В 15-ата минута Драган Михайлович подаде към Билал Бари при първото чисто голово положение за "сините", нападателят свали с глава към Марин Петков, младокът стреля, Даниел Наумов изби, а топката се удари в страничната греда.

В 56-ата минута отново Михайлович центрира към Билал Бари в наказателното поле, нападателят скочи и насочи топката с глава, но в обсега на Наумов.

14 минути по-късно ЦСКА 1948 стигна до най-чистата си ситуация за гол в мача. Георги Русев проби отляво, излъга Христос Шелис и подаде към Галин Иванов, който с глава стреля, но Николай Михайлов улови топката.

В края на мача "червените" поискаха дузпа заради игра с ръка на Димитър Костадинов, но след намесата на ВАР не бе отсъдена такава.

След равенството "Левски" е 10-и с 8 точки, а ЦСКА 1948 са 13-и в класирането с 5.