"Локо" (София) бие преди рестарта

БУЛФОТО

С победа завърши зимната подготовка на "Локомотив" (София) преди рестарта в Първа лига. В "Надежда" тимът на старши треньора Станислав Генчев надви с 3:2 "Спортист" (Своге) в двуостър мач. Резултатът откри Антонио Вутов с отлично изпълнение на фаул, но груба грешка на Божидар Кацаров доведе до изравняване. От подхлъзването на централния бранител се възползва Георги Николов. Още преди почивката обаче именно Кацаров вкара за 2:1, след като вратарят на гостите Мартин Величков не изби добре центриране на Димо Бакалов. В самото начало на второто полувреме Димитър Митков вкара за 3:1, а крайният резултат оформи Йоан Маринов в края на срещата, когато получи пас, успередно на голлинията. Предвид студеното време и многото смени след 60-ата минута темпото на игра също падна в заключителните минути. Следващата седмица подновява шампионатът у нас, а "Локомотив" се изправя срещу "Ботев" (Пд) на "Коматево". На свой ред "Спортист" има тежка визита на "Крумовград".