Меси е здрав, подготви се психически за финала с цялата обич на семейството си

Ден след класирането на големия финал на Световното първенство в Катар 2022 всички в аржентинския национален отбор се стремят да се възстановят за финала в неделя от 17:00 ч. срещу Франция или Мароко. Лионел Меси, който вчера по време на първото полувреме срещу Хърватия, задейства алармата, като многократно докосна левия си крак. Бълхата почувства дискомфорт, който можеше да бъде резултат от удар по време на мача, но той изигра целия мач, отбеляза първия гол от дузпа и даде паса за 3-0 и гола на Хулиан Алварес.

Всъщност, както беше съобщено вчера на полувремето, аржентинската звезда не се нуждае от кинезитерапевти, които да работят върху областта на болката и ще стигне до финала в оптимално състояние.

Днес Лионел Скалони избра да даде на отбора почивен ден, в който с Меси се случи нещо много любопитно.

Капитанът на националния отбор сподели снимка с всички, които го придружават в Катар. На нея могат да се видят майка му и баща му, съпругата му Антонела, децата му и всичките му братя и сестри.

В същото време Анхел Ди Мария също прекара деня със съпругата си Хорхелина Кардосо, която публикува видео на футболиста, който играе тенис на маса с една от дъщерите си, заедно със съобщението: „Семеен ден. Обичаме те, татко.“

Родриго де Пол се разходи с брат си, а Енцо Фернандес не спираше да целува дъщеря си въпреки нейния биберон.