Нова загуба за националите!

България записа четвъртата си загуба в новото издание на Лигата на нациите след 1:2 от Финландия в София. И двете попадения на гостите дойдоха след кошмарни грешки в защита на нашия отбор, като първо Теему Пуки наказа колективно безхаберие в отбраната ни в седмата минута, а в 45-ата Робин Лод удвои актива на Финландия.

Влезлият като резерва в 66-ата минута Димитър Илиев върна един гол за българите от дузпа само две след влизането си, а в 62-ата минута Галин Иванов би много слабо друг наказателен удар и Лукаш Храдецки не позволи да получи гол.

Отборът ни няма победа в официален мач в шест поредни двубоя, като последният ни успех е срещу Чехия в последния мач от квалификациите за UEFA EURO 2020.