Пълно унижение за "Интер Маями" без Меси от "новия Роналдо" и "Ал Насър" (ВИДЕО)

Мачът "Последният танц", кръстен така заради евентуалната последна битка между титаните в световния футбол Кристиано Роналдо и Лионел Меси се превърна в пълно унижение за тима на световния шампион. Португалецът не игра в двубоя, тъй като още лекува контузия, а причината, поради която Меси изгледа мача от трибуните и не влезе титуляр, не беше ясна до последно. На този фон арабският тим унижи Интер Маями, побеждавайки го с 6:0. "Новият Роналдо" на терена беше съотборникът на португалеца Андерсон Талиска, който реализира хеттрик за победата на тима си в 10-ата, 51-ата и 73-та минута. Преди първия му гол Отавио откри резултата още в 3-ата минута, а Аймерик Лапорт бе точен за 3:0 в 12-ата минута. Мохамед Маран се разписа за 5:0 в 68-ата минута, преди Талиска да сложи точка на спора.

От другата страна, за Интер играха бившите звезди на Барселона Луис суарес и Жорди Алба, но те изглеждаха напълно безпомощни и бяха сменени малко преди края.

Допълнително унижение изживя самият Лео Меси, който освен че трябваше да преживее от пейката загубата на тима си и не бе много доволен от това, трябваше да влезе в игра в 83-ата минута, за да обръща резултата, когато той вече бе 6:0. На странното решение на треньора му Тата Мартино се изсмя Кристиано Роналдо, който приветстваше всички голове на съотборниците си.