Програма на българското участие на Олимпиадата в Токио

Програма за българското участие на олимпиадата в Токио. С въпросителни са състезанията, в които нашите спортисти са под въпрос след квалификации и елиминации. Възможни са промени в програмата, които „Труд” ще актуализира всеки спортен ден в календара на Игрите.

24 юли, събота
9.00-14.30 и 18.00-22.00 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
9.00-22.30 Тенис на маса Полина Трифонова – квалификации и първи кръг
10.00-22.00 Спортна гимнастика Дейвид Хъдълстоун – квалификации
11.00-14.30 и 17.00-20.30 Бокс Станимира Петрова 57 кг – 1/16-финали
11.00-14.30 Джудо Янислав Герчев 60 кг – елиминации и четвъртфинал
? 17.00-19.50 Джудо Янислав Герчев 60 кг – репешажи, полуфинали и финал
19.00-21.30 Плуване Любомир Епитропов 100 м бруст - серии

25 юли, неделя
9.00-12.00 Сп. стрелба Мария Гроздева и Ант. Костадинова – 10 м в. пист.
10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
11.00-14.45 и 17.00-20.45 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – 1/16-финали
? 11.30-11.45 Плуване Любомир Епотропов 100 бруст – полуфинали
? 14.00-17.45 Тенис на маса Полина Трифонова – втори кръг
19.00-21.30 Плуване Д. Петкова 100 бр. серии и К. Лефтеров 100 гр. серии

26 юли, понеделник
10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
? 10.00-17.45 Тенис на маса Полина Трифонова – втори и трети кръг
? 10.30-12.40 Плуване Любомир Епотропов 100 бруст – финал
? Плуване Диана Петкова 100 бр. - пф и К. Лефтеров 100 гр. - пф
11.00-14.45 и 17.00-20.45 Бокс Даниел Асенов 52 кг – 1/16-финали
? Бокс Станимира Петрова 57 кг – 1/8-финали
11.00-14.30 Джудо Ивелина Илиева 57 кг – елиминации и четвъртфинал
17.00-19.50 Джудо Ивелина Илиева 57 кг – репешажи, полуфинал и финал
19.00-21.30 Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай – серии
Плуване Диана Петкова 200 съчетано - серии

27 юли, вторник
10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи
? 10.00-22.30 Тенис на маса Полина Трифонова – трети кръг и осминафинали
? 10.00-12.25 Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай – полуфинали
Плуване Диана Петкова 200 съчетано – полуфинали
? Плуване Диана Петкова 100 бр. - ф и К. Лефтеров 100 гр. - ф
11.00-14.30 Джудо Ивайло Иванов 81 кг – елиминации и четвъртфинал
? 17.00-19.50 Джудо Ивайло Иванов 81 кг – репешажи, полуфинал и финал
19.00-21.30 Плуване Любомир Епитропов 200 м бруст – серии
Плуване Йосиф Миладинов – 100 св стил - серии

28 юли, сряда
9.00–14.30 Бадминтон Линда Зечири – групи
9.00-15.10 Стрелба Селин Али – трап квалификации първи ден
? 10.30-13.05 Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай – финал 10.49
? Плуване Любомир Епитропов 200 м бруст – полуфинали 11.21
? Плуване Диана Петкова 200 съчетано – финал 11.45
? Плуване Йосиф Миладинов – 100 св. стил – полуфинали 10.30
? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс Станимира Петрова 57 кг – ¼-финали
? 15.00-18.00 Тенис на маса Полина Трифонова – ¼-финали
? 19.15-21.50 Спортна гимнастика Дейвид Хъдълстоун – многобой финал
19.00-21.30 Плуване Калоян Лефтеров 200 м гръб - серии
20.00-22.00 Вдигане на тежести Божидар Андреев 73 кг

29 юли, четвъртък
9.00-12.45 Сп. стрелба – М. Гроздева и Ант. Костадинова – 25 м пист. прецизна (кв.)
? 9.00-15.30 Бадминтон Линда Зечири – осминафинал
? 9.00-16.55 Стрелба Селин Али – трап квалиф. втори ден и финал 14.30
? 10.30-13.10 Плуване Калоян Лефтеров 200 м гръб – полуфинал 11.04
? Плуване Любомир Епитропов 200 м бруст – финал 10.30
? Плуване Йосиф Миладинов 100 св. стил – финал 11.30
? 13.00-14.10 и 19.00-20.10 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – 1/8-финали
? 11.00-22.00 Тенис на маса Полина Трифонова – полуфинали, бронз и финал
? 17.00-22.00 Бадминтон сестри Стоеви – четвъртфинал
19.00-21.30 Плуване Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътер. - серии

30 юли, петък
9.00-14.30 Сп. стр. М. Гроздева и Ант. Костадинова – 25 м пист. финал 14.00
9.00-12.30 Лека атлетика Ина Ефтимова 100 м – серии 11.40
Тихомир Иванов висок скок – квалификации 9.15
? 9.00-15.30 Бадминтон Линда Зечири – четвъртфинали
? 10.30-12.00 Плуване Й. Миладинов и Ант. Иванов 100 бътер. – ½-фин. 10.30
? Плуване Калоян Лефтеров 200 м гръб – финал 10.50
19.00-21.00 Лека атлетика Габриела Петрова троен скок – квалификации 19.05

31 юли, събота
? 9.00-16.00 Бадминтон сестри Стоеви – полуфинал
? 10.30-10.37 Плуване Й. Миладинов и Ант. Иванов 100 бътерфлай – финал
? 11.00-13.55 и 17.00-19.55 Бокс Станимира Петрова 57 кг – полуфинали
? Бокс Даниел Асенов 52 кг - осминафинали
? 18.00–23.00 Бадминтон Линда Зечири - полуфинал
? 19.00-21.55 Лека атлетика Ина Ефтимова 100 м – полуфинали и финал

01 август, неделя
? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – 1/4-финали
? 17.00-20.10 Сп. гимн. Дейвид Хъдълстоун – финали на земя и кон гривни
? 19.00-21.55 Лека атлетика Габриела Петрова троен скок – финал
? Тихомир Иванов висок скок - финал
? 20.00-23.00 Бадминтон Линда Зечири - мач за бронза и финал

02 август, понеделник
10.30-11.20 Лека атлетика Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м – серии
11.00-13.30 Борба Кирил Милов 97 кг кл. ст. – до четвъртфинал
Борба Мими Христова 68 кг – до четвъртфинал
Борба Айк Мнацаканян 77 кг. кл. ст. – до четвъртфинал
? 13.00-15.30 Бадминтон сестри Стоеви - мач за бронза и финал
? 17.00-19.40 Сп. гимн. Дейвид Хъдълстоун – финали на халки и прескок
? 18.15-22.00 Борба Кирил Милов 97 кг - полуфинали
? Борба Мими Христова 68 – полуфинали
? Борба Айк Мнацаканян 77 кг – полуфинали
? 19.25-19.40 Лека атлетика Ивет Лалова и Ина Ефтемова 200 м – ½-финали

3 август, вторник
11.00-13.30 Борба Тайбе Юсеин 62 кг - до четвъртфинал
? Борба Кирил Милов 97 кг – репешажи
? Борба Мими Христова 68 кг – репешажи
? Борба Айк Мнацаканян 77 кг – репешажи
? 11.00-13.40 и 17.00-19.40 Бокс Станимира Петрова 57 кг – финал
? Бокс Даниел Асенов 52 кг – ¼-финали
? 17.00-19.25 Сп. гимн. Дейвид Хъдълстоун – финали на успоредка и висилка
? 18.15-22.00 Борба Тайбе Юсеин 62 кг – полуфинали
? Борба Кирил Милов 97 кг – мач за бронза и финал
? Борба Мими Христова 68 кг – мач за бронза и финал
? Борба Айк Мнацаканян 77 кг – мач за бронза и финал
20.00-22.00 Вдигане на тежести Христо Христов 109 кг
? 21.50-21.52 Лека атлетика Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м - финал

4 август, сряда
9.30-12.40 Кану-каяк Станилия Стаменова 200 м кану – серии и ¼-финал
? 11.00-13.30 Борба Тайбе Юсеин 62 кг – репежаши
Борба Георги Вангелов 57 кг св. ст. – до четвъртфинал
Борба Евелина Николова 57 кг – до четвъртфинал
? 14.00-14.30 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – полуфинали
? 18.15-22.00 Борба Тайбе Юсеин 62 кг - мач за бронза и финал
? Борба Георги Вангелов 57 кг – полуфинал
? Борба Евелина Николова 57 кг - полуфинал

5 август, четвъртък
9.10-11.20 Лека атлетика Мирела Демирева висок скок - квалификации
? 9.30-12.00 Кану-каяк Станилия Стаменова 200 м кану – ½-финали и финал
? 11.00-13.30 Борба Георги Вангелов 57 кг – репешажи
? Борба Евелина Николова 57 – репешажи
? 14.30-15.05 Бокс Даниел Асенов 52 кг - полуфинали
17.00-21.40 Карате Ивет Горанова 55 кг кумите – елим., ½-финали и финал
? 18.15-22.00 Борба Георги Вангелов 57 кг – мач за бронза и финал
? Борба Евелина Николова 57 кг – мач за бронза и финал

6 август, петък
10.20-13.15 и 14.50-17.45 Худ. гимн. Боряна Калейн и Катрин Тасева - индив. квал.
11.00-13.30 Борба Миглена Селишка 50 кг – до четвъртфинал
? 18.15-22.00 Борба Миглена Селишка 50 кг – полуфинали

7 август, събота
10.00-12.40 Худ. гимнастика ансамбли – квалификации
? 14.00-14.30 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – финал
? Бокс Даниел Асенов 52 кг - финал
? 15.20-18.00 Худ. гимнастика Боряна Калейн и Катрин Тасева - инд. финали
? 18.45-22.00 Борба Миглена Селишка 50 кг – репешажи, бронз и финал
? 19.35-21.20 Лека атлетика Мирела Демирева висок скок - финал

8 август, неделя
? 10.00-12.30 Худ. гимнастика ансамбли - финали

Забележка: Часовете са местно време в Токио, за да се преобърне в българско, махнете часоватаразлика от 6 часа.

Коментари

Регистрирай се, за да коментираш

Още от Спорт