Следващият съперник на Лудогорец в Лига Европа започна с хикс в турнира (РЕЗУЛТАТИ)

Следващият съперник на Лудогорец в Лига Европа Виктория Пилзен започна с равенство на старта в турнира. Българският шампион среща чехите на 3.10, а днес те стигнаха до 3:3 с Айнтрахт Франкфурт. Уго Екитике откри резултата за домакините в 38-ата минута, а Павел Шулц изравни за 1:1 само 3 минути по-късно. Ерик Ебимбе в 62-ата минута отново изведе германския тим напред в резултата, а Расмус Кристенсен вкара за 3:1 5 минути след това. Драмата в двубоя настъпи в последните минути, когато Принс Аду бе точен за 2:3, а Вацлав Йемелка изравни и отне победата на Айнтрахт.

Брага - Макаби Тел Авив 2:1

Мачът на Тотнъм с Карабах закъсня с 35 минути поради засиления трафик около стадиона в Лондон.