Тодоров с гол №5 за "Дънфърмлин"

Николай Тодоров вкара петия се гол през кампанията за "Дънфърлмлин", но тимът му записа разочароващо 2:2 с "Питърхед" в мач от третото ниво на шотландския футбол. Нападателят удвои преднината на домакините в 84-ата минута, засичайки от близо, а преди това неговият съотборник Рийс Брийн бе открил резултата.

В заключителните минути тимът на българина допусна изравняване след наивни грешки в отбрана. Първо Джейсън Браун намали сред продължително разбъркване, а Майкъл Хюит вкара за 2:2 дълбоко в добавеното време. Въпреки изпуснатата победа, "Дънфърмлин" остава на върха с 16 точки от 8 мача, а втори е "Единбург" с 15. Голямата цел е завръщане в Чемпиъншип, откъдето клубът изпадна през пролетта сред разочароваща кампания. Тодоров реализира 3 гола за първенство и други 2 за купата на Лигата.